Opinie - 9 - na temat “DYREKTOR MUZYKA ZWOLNIONY

  1. Następny kozioł ofiarny. Ależ pan burmistrz (celowo z małej litery)rządzi i miesza.No no, bardzo, bardzo aktywny jest.

  2. nie rozumiem..pan Muzyka był bardzo dobrym dyrektorem,coś robił przynajmniej dla naszej kultury i rozwoju młodych ludzi.A i imprezy kulturalne przecież były non stop….koncerty,przedstawienia,wystawy,itp….

  3. A może by tak „pan burmistrz” zajął się sobą i znalazł sobie jakąś panienkę, by po zbyć się kompleksów władzy, a nie pozbywaniem się wartościowych, pełnych pomysłów i osiągnięć ludzi !!!

  4. Piękny ruch tuż przed nowymi wyborami. Radzę zmienić doradce a właściwie doradczynie. Co ta andropauza robi z chłopami ? Zmienia ich w bezwolne kukły !

  5. Bardzo niesprawiedliwe! Pan Sławomir Muzyka, w tak krótkim czasie, świetnie sprawdził się jako doskonały animator kultury. Nie przypominam sobie, żeby LDK kiedykolwiek miał tak bogatą ofertę dla lokalnej społeczności. Pan dyrektor postarał się, aby zaspokoić wszystkie gusta. Poprzez kulturę, tę wyższą i bardziej popularną, łączy ludzi w czasach, kiedy tak wile nas dzieli. Za to go szanuję i cenię.

  6. Nieprawidłowości finansowe. No skoro funduje nagrania za free (gwiazda Tuplic)to nie ma dziwne !!!! szkoda chłopa, ale za naiwność się płaci…a inni brylują ;/

  7. A moim zdaniem powodem jest danie eksmisji dla Pana Krychowskiego,zresztą te lubsko nie ma żadnej przyszłości. Od wyświetlenia niemieckiej ludności wszystko popada w ruinę rozkradanie nie ma końca… Zarobki Włodarzy ja w Warszawie… a poziom miasta na najniższym poziomie patologia patologia patologia….!!!

Dodaj komentarz

one × 3 =