Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Zapasach

W ubiegłą sobotę 28 września odbyły się w Kostrzynie nad Odrą Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Zapasach. Srebrny medal wywalczył Stanisław Troczyński.

Przeszedł on przez walki eliminacyjne jak burza. Dopiero w finale uległ zawodnikowi z Agrosu Żary. Wywalczone 2 miejsce S.Troczyńskiego to największe osiągnięcie tego młodego, utalentowanego zawodnika. Wysokie 5 m. wywalczył również Kacper Adamski. Jakub Tołłoczko i Jakub Adamski zajęli 7 m. Mateusz Płoski i Dorian Mazur wywalczyli 7m. Ksawery Słomkowski i Cyprian Pawliczuk uplasowali się na 9m. Zawody zgromadziły 100 zawodników z 16 klubów. Przed nami największy sprawdzian w tym roku, czyli Mistrzostwa Polski Młodzików, które odbędą się w Raciborzu – oświadczył trener lubskich zapaśników Mirosław Sawicki.