GRAND PRIX SZKÓŁ – FINAŁ

W piątek (28.04) odbył się w Lubskim Domu Kultury finałowy turniej szachowy w ramach Grand Prix Szkół, organizowany od wielu lat przez Lubski Klub Szachowy CAISSA.

Po rozegraniu wszystkich rund sędzia główny Mariusz Kucharski ogłosił wyniki piątkowego turnieju i klasyfikacji generalnej. Wyniki ostatniego turnieju cyklu – szkoły podstawowe (chłopcy): I Eryk Ostojicz, II Cyprian Skibicki, III Aleksander Kiełek; (dziewczęta): I Karolina Machnicka, II Nikola Majkut, III Anna Kuśmierczyk; – gimnazja i szkoły średnie (chłopcy): Tomasz Lambrecht, II Marcin Hermansdorfer, III Jakub Weran; (dziewczęta): I Adrianna Urbaniak, II Dominika Dziedzińska.

grand-prix-02                    grand-prix-03

Klasyfikacja generalna po rozegraniu 5 turniejów w ramach Grand Prix – szkoły podstawowe (chłopcy): I Eryk Ostojicz, II Aleksander Kiełek, III Cyprian Skibicki; (dziewczęta): I Nikola Majkut, II Karolina Machnicka, III Anna Kuśmierczyk; – gimnazja i szkoły średnie (chłopcy): I Tomasz Lambrecht (wygrał wszystkie partie w cyklu), II Marcin Hermansdorfer, III Bartłomiej Grabowiecki; (dziewczęta): I Adrianna Urbaniak, II Agata Wojciechowska.

grand-prix-04                     grand-prix-05

Podsumowano również klasyfikację drużynową. W grupie szkół podstawowych: I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 2, II SP nr 1, III SP Górzyn, IV SP Jasień; w grupie gimnazjów i szkół srednich: I Niepubliczne Gimnazjum dla Młodzieży w Lubsku, II Gimnazjum Jasień, III ZSOiE w Lubsku, IV Gimnazjum nr 1 w Lubsku, V ZST w Lubsku. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Dodaj komentarz

thirteen − thirteen =