OSTRE STRZELANIE W GÓRZYNIE

W sobotę (08.04) na Arena Górzyn podopieczni Tomasza Apanowicza zawodnicy KADO GÓRZYN  w meczu 16 kolejki zielonogórskiej A-klasy  podejmowali drużynę START ZIEL-BRUK PŁOTY.

Mecz był zaciętym i prowadzonym w szybkim tempie pojedynkiem. Zgromadzeni kibice mogli zobaczyć aż dziesięć bramek. Warto zaznaczyć, że spotkanie było bardzo zacięte, zawodnicy obu drużyn nie przebierali w środkach aby przerwać akcję rywali – na co pozwolił sędzia zawodów co tylko zaostrzyło grę. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 5:5(2:2), a wyrównująca bramka dla miejscowych padła już w doliczonym czasie gry. Trzeba zaznaczyć, że drużyna Kado Górzyn od 60 minuty grała  w osłabieniu po drugiej żółtej kartce dla zawodnika z Górzyna. Bramki dla miejscowych zdobyli : Artur Dąbrowski – dwie a po jednym trafieniu dołożyli : Patryk Andrzejewski, Robert Semczyszyn i Piotr Błądek. Za dwa tygodnie czekają nas derby naszej gminy w których Sparta Mierków podejmie Kado Górzyn, emocje gwarantowane.