Grand Prix Szkół

Kolejny turniej z cyklu GRAND PRIX SZKÓŁ, organizowany przez Lubski Klub Szachowy CAISSA odbył się w piątek (24.03) w Lubskim Domu Kultury, który jest od lat współorganizatorem tej imprezy.

W zawodach rywalizowało ze sobą ponad 90 uczniów na co dzień uczęszczających do podstawówek, gimnazjów i szkół średnich z terenu Gminy Lubsko i Jasienia. Mariusz Kucharski – sędzia główny zawodów, podsumowując turniej stwierdził, że poziom gry młodych szachistów zwyżkuje, co jest skutkiem m.in. prowadzenia szeroko zakrojonych działań edukacyjnych.

grand-prix-02                grand-prix-03

Dyplomy i nagrody wręczali: dyrektor LDK Sławomir Muzyka i prezes klubu CAISSA Waldemar Szylko. A oto wyniki – szkoły podstawowe (dziewczęta): I m. Nikola Majkut, II Karolina Paprzycka, III Karolina Machnicka; (chłopcy): I Eryk Ostojicz, II Cyprian Skibicki, III Aleksander Kiełek; – gimnazja i szkoły średnie (dziewczęta): I Adrianna Urbaniak, II Agata Wojciechowska, III Natalia Waluś; (chłopcy): I Tomasz Lambrecht, II Marcin Hermansdorfer, III Bartłomiej Grabowiecki. Wszystkim gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy!

Dodaj komentarz

8 + ten =