Trampkarze Budowlanych z pierwszym zwycięstwem

Trampkarze Budowlanych Lubsko zaczęli od zwycięstwa zmagania w I lidze wojewódzkiej trampkarzy. W pierwszym meczu pokonali 4:0 Carinę Gubin.

Już w czwartej minucie Sebastian Szymański otworzył wynik spotkania. Choć do końca pierwszej połowy więcej bramek nie padło, można to mówić o ogromnej nieskuteczności zawodników Jarosława Hajdula, którzy marnowali doskonałe okazje.

Na początku drugiej połowy, Sebastian Szymański po raz drugi uciekł obrońcom gości i skierował piłkę do siatki. Prawdziwą ozdobą spotkania była piękna bramka Radosława Budzianowskiego w 53 minucie spotkania, gdy przedryblował w świetny sposób defensora gości i precyzyjnym uderzeniem lewą nogą, nie dał szans bramkarzowi. Ten sam zawodnik w doliczonym czasie gry ustalił wynik na 4:0.

Budowlani mimo dużego zwycięstwa i tak razili nieskutecznością. Już po pierwszej połowie wynik powinien brzmieć przynajmniej 4:0. Szymon Turowski z kolei przez 70 minut nie miał kompletnie nic do roboty.

Skład Budowlanych: Szymon Turowski – Jakub Chomutowski, Maksymilian Wójcik, Dawid Maciak, Konrad Ćwik, Wiktor Filipowicz, Patryk Skrzypczak, Wojciech Hudec, Patryk Oliasz, Sebastian Szymański, Radosław Budzianowski, Igor Hajdul, Konrad Witowski.