Policjanci zatrzymali poszukiwanego listem gończym

Policjanci z Komisariatu Policji w Lubsku zatrzymali poszukiwanego listem gończym. 43-latek na pół roku trafi do więzienia. Mężczyzna  ukrywał się w kraju i za granicą od 2015 r. Podczas legitymowania podał fałszywe dane, za co został ukarany mandatem.

W nocy z środy/czwartek  ( 15/16 marca) na jednej  z ulic w Lubsku policjanci pełniąc służbę patrolową, zauważyli mężczyznę, który na widok mundurowych chciał się schować. Czujni funkcjonariusze natychmiast podeszli do niego, żeby sprawdzić jaki jest powód takiego zachowania. Legitymowany mężczyzna oświadczył, że nie posiada dowodu osobistego i podał policjantom  dane osobowe, jak się okazało fałszywe. Po ustaleniu prawdziwej tożsamości, mężczyzna został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych za podanie nieprawdziwych danych. Jak się również okazało 43 –letni mieszkaniec Lubska był poszukiwany listem gończym. Ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości w na terenie kraju oraz za granicą od 2015 r.  Poszukiwany za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego, na pół roku trafi teraz do więzienia.

podkom. Aneta Berestecka

KPP w Żarach

Opinie - 3 - na temat “Policjanci zatrzymali poszukiwanego listem gończym

  1. Jejki no zajebista interwencja. Brawo wy. Malo roboty w Lubsku z innymi to alimenciarzy scigaja i szczyca sie w gazecie. A szmatlawiec Lubski nie ma juz o czym pisac ? Jak ien o olocjancie z drogowki, brawo poekny wyczyn,ale pare dni pozniej nekal ten sam policjant rowerzyste an blokach,za brak dzwonka.O rozjebanych ulicach, drogach gminnych,absurdalnych pasach jak np przy baszcie, o braku msc Parkingowych gdzie powinny byc Parkometry do 15min, jak chcesz kupic jebane sznurowki to musisz stanac pod Netto lub nad zalewem,zastanowcie sie czy nie maciejuz o czym pisac?. Kiedys dostawalismy wpierdol od Policjantow za nasmiewanie sie z ich nyski trzeszczacej jak wracalismy do Domu,a dzis porozpierdalane butelki na Nowincu,gdzie to taka atrakcja, nad tym sie skupcie. Furrora jak chuj. Szkoda slow.

  2. Brawo policja brawo gazeta. Sukces bez dwóch zdań. W mieście w którym mieszkam sukcesem policji opisywanym w lokalnej prasie jest złapanie mordercy, przemytnika czy pedofila. Widać, parafrazując znane powiedzonko, jakie miasto takie sukcesy policji. Zastanówcie się może warto latem sprawdzić czy któryś działkowicz nie sprzedał kilograma jabłek sąsiadowi. Będzie afera gospodarcza – znowu sukces policji i temat dla prasy. Gratulacje

Dodaj komentarz

ten + 11 =