Ares pokonany

W sobotę 26 listopada, po czterosetowym pojedynku, siatkarki USA Beach Volley pokonały drużynę Ares Nowa Sól.

Pierwszy set to dominacja podopiecznych Jarka Rygiera, którą najlepiej ilustruje wynik 25:12. Niestety łatwa wygrana odbiła się w drugim secie, w którym goście prowadzili nawet 10:0 i mimo pogoni gospodyń, wygrały 25:18, doprowadzając do remisu. Trzecia partia to wyrównana i zacięta gra punkt za punkt, a w końcówce na przewagi i ostatecznie zwycięstwo 29:27. W czwartej partii pachniało tie brakiem, ale w końcówce dwa ataki, z drugiej linii, w wykonaniu Pauliny Giry, przechyliły zwycięstwo w secie i w całym meczu na stronę gospodyń.

– Powinno być 3:0. Było sporo błędów własnych, ale były też emocje – podsumował trener J. Rygier.