Turniej szachowy na 102 !

W piątek (25.11) odbył się w Lubskim Domu Kultury kolejny turniej z cyklu GRAND PRIX Szkół, organizowany przez Lubski Klub Szachowy CAISSA.

W zawodach wzięła udział rekordowa liczba 102 uczniów ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z Gminy Lubsko i Jasienia. Świadczy to o coraz większym zainteresowaniu szachami w naszym regionie, co potwierdza również prezes klubu CAISSA Waldemar Szylko, do którego zgłaszają się kolejni miłośnicy królewskiej gry. Sędzia główny zawodów Mariusz Kucharski ogłosił wyniki a dyrektor LDK Sławomir Muzyka złożył wszystkim gratulacje i życzył kolejnych sukcesów.

grand-prix-02           grand-prix-03

Wyniki turnieju – szkoły podstawowe (chłopcy): I Aleksander Kiełek, II Eryk Ostojicz, III Maksymilian Cypel; (dziewczęta): I Nikola Majkut, II Anna Kuśmierczyk, III Karolina Machnicka; gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne (chłopcy): I Tomasz Lambrecht, II Marcin Hermansdorfer, III Hubert Majchrowski; (dziewczęta): I Agata Wojciechowska, II Natalia Waluś, III Adrianna Urbaniak. Wszystkim gratulujemy i zapraszamy w imieniu organizatorów na Wielki Finał Turnieju 4 Miast, który odbędzie się w najbliższą niedzielę (27.11).

 

Dodaj komentarz

20 + fifteen =