Kadetki i seniorki wygrały!

W sobotę (19.11) siatkarki USA BEACH Volley Lubsko rozegrały w sali przy ul. Tkackiej dwa pojedynki. Najpierw w kategorii kadetek, później III liga seniorek.

Kadetki podejmowały zespół MLKS VOLLEY GUBIN. Pierwsze dwa sety nasze dziewczyny wygrały gładko (25:16) i (25:12). W trzecim secie gubinianki wykorzystały słabszy okres gry „Amerykanek” i wygrały (25:17). To potknięcie i trener Jarosław Rygier zmobilizowały nasz zespół i po czwartym secie (25:19) mecz zakończył się rezultatem 3-1. Warto dodać, że nasze kadetki zdobyły pod rząd 13 punktów przy serwisie Pauliny Giry (brawo!). Spotkanie sędziowali: Tomasz Zajkowski, Jerzy Dzikuć i Alan Madyniak.

siatka-02           siatka-03

Po południu rozegrano kolejkę III ligi seniorek. Nasza drużyna wygrała bezapelacyjnie z UKS „DWÓJKA” KOSTRZYN n/ODRĄ 3-0 (25:19), (25:13), (25-18). Sędziowali: Roman Luczek, Karolina Strytyńska i Aleksandra Plutecka. Obecnie lubskie seniorki są na 2 miejscu w tabeli, ale prowadząca drużyna KU AZS Zielona Góra rozegrała o jeden mecz więcej. Trzymamy kciuki!