Nasi wracają z testów. Jeden pod dalszą obserwacją

Czterech zawodników z roczników 2002 i 2003 wraca z testów do Pogoni Szczecin. Po dwóch dniach treningów, chłopcy wracają do domów, jednak jeden z nich z pewnością jeszcze do zachodniopomorskiego powróci.

W niedzielę wieczorem do Szczecina z trenerem Stali Jasień, Marcinem Stankiewiczem wybrali się jego podopieczny Przemysław Pachała oraz trzech graczy Budowlanych Lubsko: Sebastian Szymański, Jakub Chomutowski oraz Dorian Borowski.

W poniedziałek do Szczecina dojechał również szkoleniowiec Budowlanych Jarosław Hajdul. Po dwóch dniach testów, w których udział wzięło dziesięciu zawodników z całej Polski, chłopcy z potężnym bagażem doświadczeń wracają do domów.

Kolejną szansę ma dostać jednak Dorian Borowski, obrońca, rocznik 2003. Młody gracz Budowlanych brał udział również w treningu swojego rocznika w Pogoni, gdzie trener porównywał jego poziom z obecnymi graczami. Patryk Dąbrowski, będący również głównym skautem młodzieży „Portowców” zauważył potencjał w naszym zawodniku i ma zamiar zaprosić go na mecz sparingowy swojego zespołu z Lechią Gdańsk w grudniu.

Dodaj komentarz

eighteen − three =