„Nowi-starzy” zawodnicy i dobry mecz Budowlanych

Nieznaczna porażką 0:1 zakończył się kolejny mecz Budowlanych Lubsko w IV lidze. Wzmocnieni zawodnikami z LALPN Lubszczanie rozegrali jednak bardzo dobre spotkanie.

W ostatnim czasie w przypadku Budowlanych nie można było mówić o formie. Zespół prezentował niestety równie pochyłą. Zlikwidowanie drugiego zespołu również nie okazało się pomocne. W końcu więc zdecydowano się na kolejny krok.

Do końca sezonu Budowlani zawarli porozumienie z drużynami z Lubskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej, w ramach którego zawodnicy biorący udział w tych rozgrywkach mogą pomóc drużynie Budowlanych do końca obecnego sezonu. Cała sytuacja ma pomóc w utrzymaniu.

W związku z tym do drużyny Roberta Ściłby dołączeni zostali Stanisław Słobodzian, Tomasz Bahyrycz i Damian Dworczak.

Dwóch pierwszych zagrało już w sobotę, gdy Budowlani wybrali się do Drezdenka, na mecz z Lubuszaninem. Choć to gospodarze byli stroną przeważającą, nasi zawodnicy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony.

Pechowo stracona bramka pod koniec pierwszej połowy nie podłamała im skrzydeł. Wcześniej świetną okazję miał m.in. Marcin Piech. W drugiej odsłonie z kolei idealną sytuację miał Tymoteusz Dynowski, jednak brakowało wykończenia. W ostatniej minucie Kamil Kuźmiński z pięciu metrów również strzelił zbyt lekko.

Zwycięstwa Budowlanych nikt nie oczekiwał, jednak do domu gracze Roberta Ściłby wrócili z niedosytem, jednocześnie jednak z tarczą w ręku. Nowi-starzy gracze okazali się pozytywnym impulsem.

Dodaj komentarz

18 − 15 =