B Klasa nadal bez punktów

Kolejna słaba kolejka w wykonaniu naszych B Klasowców. Kolejne porażki odniosła Iskra Jabłoniec i Tupliczanka Tuplice.

Iskra Jabłoniec przegrała na własnym boisku z Nysą Trzebiel 3:7. Choć prowadziła już od drugiej minuty po bramce Radosława Siwaka, kolejne siedem z rzędu zdobyli goście. Do przerwy było 1:3 i wynik jeszcze nie wydawał się rozstrzygnięty. Pół godziny przed końcem przyjezdni wrzucili jednak kolejny bieg i po dołożeniu czterech bramek, Iskra była bez szans. Dopiero w samej końcówce padły honorowe gole Grzegorza Siwaka i Piotra Owsianego. Iskra grała jednak przez cały mecz w dziesiątkę.

Skład: Krystian Lipiński – Andrzej Chorab, Grzegorz Francke, Paweł Owsiany, Piotr Owsiany, Bartosz Rewaj, Dawid Sądej, Grzegorz Siwak, Radosław Siwak, Piotr Skorupiński.

Tupliczanka w wyjazdowym meczu w Łazie tylko przez chwilę potrafiła się postawić, gdy na gola Kacpra Sawickiego zdołał odpowiedzieć Piotr Panocki. Jednak jeszcze do przerwy WKS zdobył kolejne trzy gole praktycznie rozstrzygając spotkanie. Jedna bramka po przerwie była już tylko gwoździem do trumny. A gospodarze od 58 minuty spotkania grali w osłabieniu.

Skład: Łukasz Rutkowski – Mateusz Cierzniak, Damian Cierzniak, Tomasz Falkiewicz, Konrad Gołębiewski, Wojciech Nadworski, Piotr Panocki, Dariusz Pogorzelec, Jacek Tomiuk, Filip Urbanowicz, Kamil Zbierzak. Grali także: Daniel Bondarowicz, Kamil Krawczyk, Patryk Szulczewski.